KONST / Litografier / Färglitografi 13967166

nr 1396 7166

Peter Frie

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 39/170. Bladets mått: 59x83 cm, oramat löst blad

Peter Frie, svensk bildkonstnär född 1947 i Lysekil.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:57:35

8/5 19:10:53 1      Vinnande bud

Peter Frie

Läs mer om Peter Frie